Модельный ряд Chery

Отзыв о Chery Tiggo 2007 года

Автомобиль: Chery Tiggo (T11) 2007 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 62000 км, двигатель - 2.0
Автор: Юрій (Украина, Тернополь)   29.01.2011

Доброго здоров'я всім, зі своїми авто включно. Машиною задоволений. Малий її називає не інакше, як джип-ракета. Доводилось перевозити холодильник, 6 мішків картоплі, цемент, двері, лижі, шафи, місткість- семеро людей з водієм і одним сидячим в багажнику. Поміняв 3 рази задні амортизатори (раз по гарантії і 2 рази через спринт по глибоких ямах) бо не звертаю уваги на якість доріг -для того її й купив (щоб їздити там і так, як я хочу а не так і там, де де є можливість), причому довелось приварювати кронштейни на ступицях коліс, до яких вони кріпляться бо вирвало. Поміняв по гарантії підшипник ступиці пер. колеса, генератор, і думав міняти останній ще раз, але потім виявив сам, що проблема тільки у фішці на ньому (отже і перший раз можна було не міняти))). Їжджу дещо агресивно. Нічого не гримить і не скрипить. Тяга на низах, як в дизеля. Розгін до 60 км/год -4с., а оскільки 90% часу по місту то це просто клас. Машина дуже легка і на 235 профілі на гумі General повного приводу не потребує. Займаюсь підводним полюванням, тому знаю про що кажу. Взагалі це робоча конячка, і якщо до неї відповідно ставитись (не як до лімузина) то виправдовує свою ціну більше ніж на сто %. З далеких поїздок були Кримський Тархан-кут 1600км, Ліда 900км, Біловезька пуща, але найгірші умови експлуатації це сільське та міське бездоріжжя, для якого ця машина й створена. Комфортна крейсерська швидкість 120км/год хоч по Одеській трасі їхав і 180. Та найбільше радує те, що до Львова доїжджаю швидше ніж легкові БМВ, АУДІ чи ТОЙОТА. Для довідки: задні амортизатори 265грн. PS. 2 рази майстер клеїв бампери перед і зад, благо вони пластикові. Була невелика але глибока подряпина (до металу), через рік завіз до майстра, іржі не було і видно щось біле під фарбою.

Плюсы автомобиля: Дає свободу швидкого пересування незалежно від якості поверхні. Недорогі запчастини. Повністю адекватна ціна.

Минусы автомобиля: Слабувате світло. Для моєї манери їзди хотілося б міцнішу підвіску і більший момент після 3000 об/хв.

Совет покупателю: Якщо машина потрібна для їзди а не для катання і понтів, можна брати.

mihail

юрий попробуй марку бензина менять у друга так было

ОЛЕГ

В МЕНЕ ТИГРИК 3 РОКИ КЛАСНА МАШИНА. ВІДДАВ СИНУ І ТАМ ВСЕ В ПОРЯДКУ ЩЕБ МАЙСТРІВ НОРМАЛЬНИХ ЩОБ ЗНАЛИ ЩО РОБИТИ

ОЛЕГ

СВІТЛО ПОМІНЯВ ПОСТАВИВ БІ КСЕНОН КЛАСНО ПРОСТО ТРЕБА ВІДРЕГУЛЮВАТИ ЩОБ НЕ СЛІПИТИ

ЗАЇДЬ В 12 ВОЛЬТ ТАМ СВІТЛО ПОМІНЯЮТЬ

Тест-драйв Chery Tiggo: Вишенка от яблони
Вишенка от яблони

Мы потихоньку привыкаем к мысли, что китайцы идут на автомобильный рынок России. И вот представился случай познакомиться с новой моделью из Поднебесной под именем Chery. Первая загадка – созвучная английская «вишня» пишется по-другому: Cherry. Возможно, этот автомобиль будут не просто продавать, но и собирать в России.

Продажа б/у Chery

Chery Amulet 2010 Chery Amulet 1.000$ 2010 70.000 км